Linn
Tartu vald — kinnisvarahinnad
Tartu vald hinnatase on praegu 3 044 €/m² — 6. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 93%-l teistest.
Vaata kinnisvarahindu, võrdle kinnisvaratüüpe ja leia kõrgema või madalama hinnatasemega linnaosad ja asumid: Tartu vald.
Kõrgeim hinnatase on: Tila küla — 3 193 €/m². Madalaim on: Laeva küla — 736 €/m².
Tartu vald kuulub Tartu maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 2 425 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 2 889–3 190 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Asukoht
Linna asukoht: Eesti
Tartu vald — 3 044 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (67)
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Tartu vald?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Tartu vald on 163 000 € (46 m²).
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 2 tuba22 kuulutust | 163 000 € | 150 000–170 000 € | 46 m² | 3 438 |
| 3 tuba36 kuulutust | 198 000 € | 187 000–210 000 € | 64 m² | 3 093 |
| 4 tuba10 kuulutust | 262 000 € | 226 000–278 000 € | 97 m² | 2 984 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Tartu vald, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Tartu vald?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Tartu vald – 3 tuba, 62 m², umbes 193 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Avar planeering | +20 000 € (+10,3 %) | |
| 5 m² suurem | +12 000 € (+6,1 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +7 700 € (+4,0 %) |
Tüüpilise kolmetoalise korteri puhul piirkonnas Tartu vald küsitakse umbes 20 000 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 12 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 7 700 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Tartu vald ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Linnaosad: Tartu vald — kõrgeimast madalaimani
Võrdle ruutmeetrihinda, tüüpilist hinnavahemikku ja erinevust võrreldes: Tartu vald.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Tartu vald |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tila küla | 3 184–3 200 | +4,9 % | |
| 2 | Kõrveküla alevik | 3 150–3 208 | +4,5 % | |
| 3 | Vahi alevik | 2 953–3 222 | +2,7 % | |
| 4 | Haava küla | 3 106–3 156 | +2,1 % | |
| 5 | Raadi alev | 2 824–3 192 | +1,5 % | |
| 6 | Kärkna küla | 2 982–3 050 | +0,2 % | |
| 7 | Maramaa küla | 3 038–3 127 | 0,0 % | |
| 8 | Lombi küla | 3 022–3 037 | -0,5 % | |
| 9 | Pupastvere küla | 2 992–2 992 | -1,7 % | |
| 10 | Võibla küla | 2 991–2 991 | -1,7 % | |
| 11 | Erala küla | 2 988–2 988 | -1,8 % | |
| 12 | Vasula alevik | 2 973–2 982 | -2,1 % | |
| 13 | Vedu küla | 2 977–2 979 | -2,2 % | |
| 14 | Lähte alevik | 2 971–2 972 | -2,4 % | |
| 15 | Puhtaleiva küla | 2 971–2 971 | -2,4 % | |
| 16 | Kastli küla | 2 970–2 971 | -2,4 % | |
| 17 | Kukulinna küla | 2 679–2 708 | -11,9 % | |
| 18 | Vesneri küla | 2 670–2 677 | -12,2 % | |
| 19 | Voldi küla | 2 662–2 671 | -12,4 % | |
| 20 | Äksi alevik | 2 639–2 664 | -12,8 % | |
| 21 | Saadjärve küla | 2 449–2 508 | -18,7 % | |
| 22 | Kärevere küla | 1 536–1 772 | -42,3 % | |
| 23 | Laeva küla | 734–738 | -75,8 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Lähim hinnareitingus
Sarnase hinnatasemega linnad
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Tartu vald
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Tartu vald?
Hinnatase piirkonnas Tartu vald on 3 044 €/m², tüüpilise vahemikuga 2 889–3 190 €/m².
Mitmes on Tartu vald hinnatasemelt?
Tartu vald on hinnareitingus 6. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 93%-l teistest.
Tartu vald võrreldes: Eesti
Tartu vald on 40,5 % kõrgem kui Eesti praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Tartu vald?
Tila küla on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 3 193 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.