Linn
Lääne-Nigula vald — kinnisvarahinnad
Lääne-Nigula vald hinnatase on praegu 778 €/m² — 56. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 18%-l teistest.
Vaata kinnisvarahindu, võrdle kinnisvaratüüpe ja leia kõrgema või madalama hinnatasemega linnaosad ja asumid: Lääne-Nigula vald.
Kõrgeim hinnatase on: Telise küla / Tällnäs — 7 317 €/m². Madalaim on: Pälli küla — 568 €/m².
Lääne-Nigula vald kuulub Lääne maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 1 531 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 759–896 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Asukoht
Linna asukoht: Eesti
Lääne-Nigula vald — 778 €/m² Teised võrreldavad piirkonnad (67)
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Lääne-Nigula vald?
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 3 tuba15 kuulutust | 42 000 € | 31 000–48 000 € | 62 m² | 675 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Lääne-Nigula vald, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Lääne-Nigula vald?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Lääne-Nigula vald – 3 tuba, 59 m², umbes 40 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Avar planeering | +4 100 € (+10,3 %) | |
| 5 m² suurem | +2 600 € (+6,5 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +1 600 € (+4,0 %) |
Tüüpilise kolmetoalise korteri puhul piirkonnas Lääne-Nigula vald küsitakse umbes 4 100 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 2 600 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 1 600 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Lääne-Nigula vald ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Linnaosad: Lääne-Nigula vald — kõrgeimast madalaimani
Võrdle ruutmeetrihinda, tüüpilist hinnavahemikku ja erinevust võrreldes: Lääne-Nigula vald.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Lääne-Nigula vald |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Telise küla / Tällnäs | 7 202–7 386 | +840,5 % | |
| 2 | Hara küla / Harga | 3 839–3 842 | +393,6 % | |
| 3 | Österby küla | 2 151–2 230 | +182,8 % | |
| 4 | Rooslepa küla / Roslep | 2 063–2 081 | +166,7 % | |
| 5 | Kadarpiku küla | 925–955 | +21,0 % | |
| 6 | Linnamäe küla | 887–898 | +14,5 % | |
| 7 | Nigula küla | 799–805 | +3,1 % | |
| 8 | Saunja küla | 800–803 | +3,0 % | |
| 9 | Allikmaa küla | 780–784 | +0,5 % | |
| 10 | Palivere alevik | 772–780 | -0,3 % | |
| 11 | Vidruka küla | 770–772 | -0,9 % | |
| 12 | Väike-Lähtru küla | 770–770 | -1,0 % | |
| 13 | Martna küla | 768–768 | -1,3 % | |
| 14 | Kirna küla | 760–760 | -2,3 % | |
| 15 | Võntküla | 756–756 | -2,8 % | |
| 16 | Kullamaa küla | 751–752 | -3,5 % | |
| 17 | Taebla alevik | 677–772 | -3,5 % | |
| 18 | Koluvere küla | 744–745 | -4,4 % | |
| 19 | Rõude küla | 724–724 | -6,9 % | |
| 20 | Kasari küla | 712–712 | -8,5 % | |
| 21 | Rõuma küla | 647–649 | -16,7 % | |
| 22 | Risti alevik | 645–2 336 | -17,1 % | |
| 23 | Pälli küla | 568–575 | -26,9 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Lähim hinnareitingus
Sarnase hinnatasemega linnad
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Lääne-Nigula vald
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Lääne-Nigula vald?
Hinnatase piirkonnas Lääne-Nigula vald on 778 €/m², tüüpilise vahemikuga 759–896 €/m².
Mitmes on Lääne-Nigula vald hinnatasemelt?
Lääne-Nigula vald on hinnareitingus 56. koht 68-st, kõrgem hinnatase kui 18%-l teistest.
Lääne-Nigula vald võrreldes: Eesti
Lääne-Nigula vald on 64,1 % madalam kui Eesti praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Lääne-Nigula vald?
Telise küla / Tällnäs on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 7 317 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.