Asum
Raadi alev — kinnisvarahinnad
Raadi alev hinnatase on praegu 3 088 €/m².
Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Raadi alev ning vaata hindu tänavate kaupa.
Kõrgeim hinnatase on: Raadiraja tn — 3 584 €/m². Madalaim on: Mõisapargi tn — 2 304 €/m².
Raadi alev kuulub Tartu maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 2 425 €/m².
Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.
Tüüpiline hinnavahemik 2 824–3 192 €/m²
Hind laiemas kontekstis
Võrdlus ümbrusega
Erinevad kinnisvaratüübid
Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa
Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.
Kõrgeim hinnatase praegu
Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Raadi alev
Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.
Müügis korterid 2026
Mis maksab korter piirkonnas Raadi alev?
Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Raadi alev on 164 000 € (46 m²), 1 200 € rohkem kui piirkonnas Tartu vald.
| Suurus | Tüüpiline küsitav hind | Tavaline vahemik | Pind | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| 2 tuba21 kuulutust | 164 000 € | 150 000–170 000 € | 46 m² | 3 481 |
| 3 tuba34 kuulutust | 201 000 € | 188 000–210 000 € | 65 m² | 3 087 |
| 4 tuba10 kuulutust | 262 000 € | 226 000–278 000 € | 97 m² | 2 984 |
Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Raadi alev, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.
Hinnamudel
Mis mõjutab hinda piirkonnas Raadi alev?
Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Raadi alev – 3 tuba, 63 m², umbes 193 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.
| Omadus | Vahemik | Hinnamõju |
|---|---|---|
| Avar planeering | +20 000 € (+10,3 %) | |
| 5 m² suurem | +12 000 € (+6,1 %) | |
| Pole esimesel korrusel | +7 700 € (+4,0 %) |
Tüüpilise kolmetoalise korteri puhul piirkonnas Raadi alev küsitakse umbes 20 000 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 12 000 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 7 700 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.
Kuidas me arvutame
Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.
Mis on Sinu kodu väärtus?
Saa tasuta hinnang oma kodule.
Hinnataseme põhjal piirkonnas Raadi alev ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.
Hinnareiting
Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Raadi alev
Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.
| # | Koht | Hind | Tüüpiline vahemik | Võrreldes: Raadi alev |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Raadiraja tn | 3 289–3 634 | +16,1 % | |
| 2 | Astelpaju tn | 3 308–3 425 | +8,9 % | |
| 3 | Nõlvakaare tn | 3 265–3 333 | +7,0 % | |
| 4 | Eskadrilli tn | 3 274–3 330 | +6,9 % | |
| 5 | Vahi tn | 2 676–3 488 | +6,8 % | |
| 6 | Jasmiini tn | 3 188–3 369 | +6,4 % | |
| 7 | Viirpuu tn | 3 256–3 315 | +5,7 % | |
| 8 | M. Härma tn | 3 199–3 254 | +4,5 % | |
| 9 | Toompihlaka tn | 3 212–3 233 | +4,4 % | |
| 10 | O. W. Masingu tn | 3 202–3 216 | +4,0 % | |
| 11 | Stardiraja tn | 3 204–3 267 | +3,8 % | |
| 12 | D. O. Wirkhausi tn | 3 199–3 206 | +3,6 % | |
| 13 | Leetpõõsa tn | 3 178–3 226 | +3,4 % | |
| 14 | Koidutähe tn | 3 180–3 191 | +3,3 % | |
| 15 | M. Möldre tn | 3 167–3 192 | +3,0 % | |
| 16 | Rähni tn | 3 174–3 176 | +2,8 % | |
| 17 | Koiduvahe tn | 3 173–3 175 | +2,8 % | |
| 18 | Koidu tn | 3 171–3 176 | +2,7 % | |
| 19 | Ermi tn | 3 110–3 197 | +2,6 % | |
| 20 | M. Metsanurga tn | 3 163–3 167 | +2,5 % | |
| 21 | A. Raukase tn | 3 156–3 160 | +2,3 % | |
| 22 | Lodjapuu tn | 3 115–3 176 | +2,1 % | |
| 23 | Kaupmehe tn | 3 107–3 188 | +1,5 % | |
| 24 | Pärna allee | 2 903–3 087 | -0,2 % | |
| 25 | Keskuse tee | 2 985–3 095 | -0,3 % | |
| 26 | Erminurme tee | 3 016–3 126 | -0,8 % | |
| 27 | Mõisapiiri tn | 2 842–3 058 | -3,9 % | |
| 28 | Mõisahärra tn | 2 910–2 975 | -4,5 % | |
| 29 | Aadliku tn | 2 878–2 927 | -6,3 % | |
| 30 | Raadimõisa tn | 2 834–2 927 | -6,6 % | |
| 31 | Mõisavälja tn | 2 690–3 032 | -8,0 % | |
| 32 | Mõisavärava põik | 2 816–2 868 | -8,2 % | |
| 33 | Aidamehe tn | 2 780–2 880 | -8,3 % | |
| 34 | Mõisatalli tn | 2 698–2 944 | -9,0 % | |
| 35 | Paruni tn | 2 762–2 822 | -9,8 % | |
| 36 | Rehetare tn | 2 712–2 825 | -10,0 % | |
| 37 | Mõisa pst | 2 713–2 963 | -11,2 % | |
| 38 | Mõisatorni tn | 2 676–2 837 | -11,7 % | |
| 39 | Siili tn | 2 688–2 735 | -12,5 % | |
| 40 | Mõisatamme tn | 2 656–2 715 | -13,3 % | |
| 41 | Mõisa allee | 2 557–2 761 | -13,5 % | |
| 42 | Mõisajärve tn | 2 647–2 692 | -13,6 % | |
| 43 | Pargi põik | 2 627–2 677 | -13,8 % | |
| 44 | Kalevipoja tn | 2 512–2 786 | -15,7 % | |
| 45 | Mõisapargi tn | 2 178–2 401 | -25,4 % |
Ükski koht ei vasta otsingule.
Korduma kippuvad küsimused
Kinnisvarahinnad: Raadi alev
Palju maksab kinnisvara piirkonnas Raadi alev?
Hinnatase piirkonnas Raadi alev on 3 088 €/m², tüüpilise vahemikuga 2 824–3 192 €/m².
Raadi alev võrreldes: Tartu vald
Raadi alev on 1,5 % kõrgem kui Tartu vald praeguses hinnavõrdluses.
Kus on hinnatase kõrgeim: Raadi alev?
Raadiraja tn on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 3 584 €/m².
Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?
Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.
Kuidas numbreid lugeda
Kuidas hinnad arvutatakse
ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.
Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.
Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.