Asum

Kabina küla — kinnisvarahinnad

Kabina küla hinnatase on praegu 1 676 €/m².

Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Kabina küla ning vaata hindu tänavate kaupa.

Kõrgeim hinnatase on: Järveoja põik — 2 210 €/m². Madalaim on: Soosaare tee — 909 €/m².

Kabina küla kuulub Tartu maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 2 425 €/m².

Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.

Hind ruutmeetri kohta 1 676 €/m²

Tüüpiline hinnavahemik 1 620–1 760 €/m²

Turupõhine hinnastatistika Uuendatud 2026-09-27
Hind ruutmeetri kohta 1 676 €/m²
Tüüpiline hinnavahemik 1 620–1 760
Võrreldes: Luunja vald -25,3 %
Tüüpiline kinnisvarahind 325 400 €

Hind laiemas kontekstis

Võrdlus ümbrusega

Erinevad kinnisvaratüübid

Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa

Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.

Maja 1 676 €/m² 1 620–1 760

Kõrgeim hinnatase praegu

Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Kabina küla

Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.

Müügis korterid 2026

Mis maksab korter piirkonnas Luunja vald?

Piirkonna Kabina küla kohta on kuulutusi liiga vähe, seega näitame siin piirkonda Luunja vald. Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Luunja vald on 128 000 € (50 m²).

SuurusTüüpiline küsitav hindTavaline vahemikPind€/m²
2 tuba18 kuulutust 128 000 € 85 000–139 000 € 50 m² 2 365
3 tuba15 kuulutust 180 000 € 158 000–189 000 € 72 m² 2 579

Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Luunja vald, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.

Hinnamudel

Mis mõjutab hinda piirkonnas Luunja vald?

Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Luunja vald – 3 tuba, 64 m², umbes 145 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.

Hinnamõju tüüpilisele korterile piirkonnas Luunja vald (3 tuba, 64 m²)
OmadusVahemikHinnamõju
Avar planeering +15 000 € (+10,3 %)
5 m² suurem +8 600 € (+5,9 %)
Pole esimesel korrusel +5 800 € (+4,0 %)

Tüüpilise kolmetoalise korteri puhul piirkonnas Luunja vald küsitakse umbes 15 000 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 8 600 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 5 800 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.

Kuidas me arvutame

Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.

Mis on sinu kodu väärtus? Telli tasuta hinnang →

Mis on Sinu kodu väärtus?

Saa tasuta hinnang oma kodule.

Hinnataseme põhjal piirkonnas Kabina küla ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.

Telli tasuta hinnang Tasuta · umbes 2 minutit · hinnang sinu e-postile

Hinnareiting

Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Kabina küla

Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.

# Koht Hind Tüüpiline vahemik Võrreldes: Kabina küla
1 Järveoja põik 2 210 €/m² 2 202–2 219 +31,9 %
2 Saare tee 2 205 €/m² 2 204–2 228 +31,6 %
3 Tammeserva tee 1 956 €/m² 1 943–1 976 +16,7 %
4 Roosi tee 1 897 €/m² 1 863–1 916 +13,2 %
5 Liiva tee 1 894 €/m² 1 883–1 916 +13,0 %
6 Käo tee 1 747 €/m² 1 693–1 752 +4,2 %
7 Männi tee 1 726 €/m² 1 592–1 747 +3,0 %
8 Kruusaaugu tee 1 711 €/m² 1 710–1 739 +2,1 %
9 Kruusamäe tee 1 696 €/m² 1 605–1 731 +1,2 %
10 Kuusekese tee 1 692 €/m² 1 672–1 708 +1,0 %
11 Nurmenuku tee 1 670 €/m² 1 667–1 734 -0,4 %
12 Kellukese tee 1 660 €/m² 1 645–1 680 -1,0 %
13 Laine tee 1 583 €/m² 1 540–1 598 -5,5 %
14 Metsa tee 1 479 €/m² 1 440–1 543 -11,8 %
15 Võidu tee 1 000 €/m² 985–1 021 -40,3 %
16 Soosaare tee 909 €/m² 896–933 -45,8 %

Korduma kippuvad küsimused

Kinnisvarahinnad: Kabina küla

Palju maksab kinnisvara piirkonnas Kabina küla?

Hinnatase piirkonnas Kabina küla on 1 676 €/m², tüüpilise vahemikuga 1 620–1 760 €/m².

Kabina küla võrreldes: Luunja vald

Kabina küla on 25,3 % madalam kui Luunja vald praeguses hinnavõrdluses.

Kus on hinnatase kõrgeim: Kabina küla?

Järveoja põik on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 2 210 €/m².

Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?

Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.

Kuidas numbreid lugeda

Kuidas hinnad arvutatakse

ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.

Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.

Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.