Asum

Taara — kinnisvarahinnad

Taara hinnatase on praegu 1 061 €/m² — 6. koht 7-st, kõrgem hinnatase kui 17%-l teistest.

Uuri asumi kinnisvarahindu, võrdle linnaosaga Võru linn ning vaata hindu tänavate kaupa.

Kõrgeim hinnatase on: Mündi tn — 1 528 €/m². Madalaim on: Kose tee — 1 030 €/m².

Taara kuulub Võru maakond kinnisvaraturu piirkonda, kus hinnatase on 1 091 €/m².

Sinu laenuintressi mõjutab Euribor — vaata tänast määra ja selle ajalugu.

Hind ruutmeetri kohta 1 061 €/m²

Tüüpiline hinnavahemik 1 050–1 068 €/m²

Turupõhine hinnastatistika Uuendatud 2026-09-27
Hind ruutmeetri kohta 1 061 €/m²
Tüüpiline hinnavahemik 1 050–1 068
Võrreldes: Võru linn -9,6 %
Tüüpiline kinnisvarahind 48 800 €

Hind laiemas kontekstis

Võrdlus ümbrusega

Erinevad kinnisvaratüübid

Hinnatase kinnisvaratüübi kaupa

Hind ruutmeetri kohta ja tüüpiline hinnavahemik eri kinnisvaratüüpidele.

Korter 1 060 €/m² 1 049–1 065
Maja 1 528 €/m² 1 502–1 534

Asukoht

Asum linnaosas Võru linn

Kõrgeim hinnatase praegu

Kõrgeima kinnisvarahinnaga tänavad: Taara

Kiire ülevaade enne täielikku hinnavõrdlust.

Müügis korterid 2026

Mis maksab korter piirkonnas Võru linn?

Piirkonna Taara kohta on kuulutusi liiga vähe, seega näitame siin piirkonda Võru linn. Kahetoalise korteri tüüpiline küsitav hind piirkonnas Võru linn on 49 000 € (46 m²).

SuurusTüüpiline küsitav hindTavaline vahemikPind€/m²
1 tuba10 kuulutust 38 000 € 34 000–38 000 € 29 m² 1 193
2 tuba41 kuulutust 49 000 € 44 000–63 000 € 46 m² 1 187
3 tuba17 kuulutust 72 000 € 57 000–108 000 € 63 m² 1 076
4 tuba7 kuulutust 76 000 € 69 000–140 000 € 74 m² 1 031

Müügikuulutuste küsitavate hindade mediaanid piirkonnas Võru linn, august–september 2026. Vahemik näitab keskmist 50 protsenti. Tegelik müügihind võib küsitavast erineda. €/m² käib siin müügis korterite kohta, lehe ülaosas olev hinnatase kõigi kinnisvaratüüpide kohta.

Hinnamudel

Mis mõjutab hinda piirkonnas Võru linn?

Kui palju rohkem küsitakse tüüpilise korteri eest piirkonnas Võru linn – 2 tuba, 46 m², umbes 55 000 € – kui üks omadus lisandub ja kõik muu on sama.

Hinnamõju tüüpilisele korterile piirkonnas Võru linn (2 tuba, 46 m²)
OmadusVahemikHinnamõju
Avar planeering +5 700 € (+10,3 %)
5 m² suurem +4 500 € (+8,2 %)
Pole esimesel korrusel +2 200 € (+4,0 %)

Tüüpilise kahetoalise korteri puhul piirkonnas Võru linn küsitakse umbes 5 700 € rohkem avara planeeringu eest, umbes 4 500 € rohkem 5 m² suurema pinna eest ja umbes 2 200 € rohkem, kui korter pole esimesel korrusel.

Kuidas me arvutame

Arvutatud Kinnisvaraatlase hinnamudeliga aktuaalsete müügikuulutuste põhjal. Iga omadust võrreldakse sarnaste korteritega samas piirkonnas, nii et asukoht ei mõjuta võrdlust. Avar planeering tähendab, et pind toa kohta kuulub sama toaarvuga korterite suurima viie protsendi hulka. Jooned näitavad arvutuse ebakindlust ja näitame ainult statistiliselt kindlaid mõjusid. Arvud põhinevad küsitavatel hindadel.

Mis on sinu kodu väärtus? Telli tasuta hinnang →

Mis on Sinu kodu väärtus?

Saa tasuta hinnang oma kodule.

Hinnataseme põhjal piirkonnas Taara ja võrreldavate müükide alusel hindame sinu kodu ja saadame hinnangu sinu e-postile.

Telli tasuta hinnang Tasuta · umbes 2 minutit · hinnang sinu e-postile

Hinnareiting

Kinnisvarahinnad tänavate kaupa: Taara

Kõik avaldatud tänavad on järjestatud praeguse hinnataseme järgi.

# Koht Hind Tüüpiline vahemik Võrreldes: Taara
1 Mündi tn 1 528 €/m² 1 502–1 534 +44,0 %
2 Kalmuse tn 1 068 €/m² 1 060–1 070 +0,7 %
3 Leesika tn 1 064 €/m² 1 063–1 065 +0,3 %
4 Tulika tn 1 064 €/m² 1 061–1 065 +0,3 %
5 Madara tn 1 059 €/m² 1 055–1 062 -0,2 %
6 Taara tn 1 047 €/m² 1 046–1 050 -1,3 %
7 Kose tee 1 030 €/m² 1 025–1 040 -2,9 %

Lähim hinnareitingus

Sarnase hinnatasemega asumid

Korduma kippuvad küsimused

Kinnisvarahinnad: Taara

Palju maksab kinnisvara piirkonnas Taara?

Hinnatase piirkonnas Taara on 1 061 €/m², tüüpilise vahemikuga 1 050–1 068 €/m².

Mitmes on Taara hinnatasemelt?

Taara on hinnareitingus 6. koht 7-st, kõrgem hinnatase kui 17%-l teistest.

Taara võrreldes: Võru linn

Taara on 9,6 % madalam kui Võru linn praeguses hinnavõrdluses.

Kus on hinnatase kõrgeim: Taara?

Mündi tn on võrdluses kõrgeima hinnatasemega: 1 528 €/m².

Kas hind on konkreetse kinnisvara individuaalne hindamine?

Ei. Hind kirjeldab kohalikku turutaset. Konkreetne kinnisvara võib erineda muu hulgas seisukorra, asukoha ja planeeringu tõttu.

Kuidas numbreid lugeda

Kuidas hinnad arvutatakse

ML-mudel kaalub kokku turuhinnad võrreldavatest kinnisvaraobjektidest, lähtudes asukohast ja struktuursetest omadustest.

Tüüpiline vahemik näitab piirkonna arvutatud ruutmeetrihindade keskmist poolt.

Konkreetne kinnisvara võib erineda seisukorra, asukoha, tasu, planeeringu ja muude omaduste tõttu.